Global Sales & Operations Planner
Zevenaar
Fulltime
30-05-24
HBO/WO

Global Sales & Operations Planner

Word Global Sales & Operations Planner bij KINKELDER: stap in een wereld van kwaliteit en groei!

 
Werken als Global Sales & Operations Planner bij KINKELDER in Zevenaar betekent dat je het volgende mag verwachten: een goed salaris, flexibiliteit en uiteraard nog veel meer. Treed jij direct bij ons in dienst? Wij heten je van harte welkom!
 
Over KINKELDER
KINKELDER is een toonaangevende wereldwijde leverancier van hightech industriële cirkelzaagbladen voor het zagen van metaal. Producten worden gebruikt in diverse eindmarkten zoals automotive, machinebouw, energie, bouw, chemische industrie, zwaar transport en lucht- en ruimtevaartindustrie. Met een wereldwijde aanwezigheid van fabrieken in Nederland, de Verenigde Staten(2), Tsjechië en met 14 dochterondernemingen + distributeurs bedient KINKELDER klanten in meer dan 90 landen. KINKELDER heeft 400 medewerkers in 9 landen. Voor de vestiging in Zevenaar zijn wij op zoek naar een Global Sales & Operations Planner.

Bij ons draait alles om de kwaliteit van onze hoogwaardige cirkelzagen voor de metaalindustrie. Oorspronkelijk gestart als een familiebedrijf, behouden we nog steeds die warme, ondersteunende cultuur waarin goed werk wordt gewaardeerd en beloond. We werken volgens een no-nonsense mentaliteit en zorgen voor elkaar. Nu heb jij de kans om deel uit te maken van ons team!
 
Als Global Sales & Operations Planner mag jij het volgende verwachten:

 • Een interessante en brede functie met veel diversiteit en doorgroeimogelijkheden;
 • Een marktconform salaris gebaseerd op de CAO Metaal & Techniek;
 • Een startbonus van €1.000, als waardering voor jouw inzet: €250 na je proeftijd en €750 wanneer je eerste contract wordt verlengd!
 • 25 Verlofdagen en 13 ATV dagen (op basis van een fulltime dienstverband);
 • Kinkelder Academy met scholingsmogelijkheden en ‘Training on the job’;
 • Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenregeling, leasefiets en bedrijfsfitness.
 • Flexibiliteit en de mogelijkheid om thuis te werken;
 • Veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid in deze functie

 
Wat ga je doen als Global Sales & Operations Planner?
Als Global Sales & Operations Planner ben je verantwoordelijk voor het opzetten en uitvoeren van het sales & operations (S&OP) proces. Je brengt de regionale behoefte aan eindproducten in kaart op basis van een statistische basisvoorspelling verrijkt met de verkoopprognoses. Je zorgt dat deze informatie wereldwijd tijdig en kwalitatief goed wordt aangeleverd door verkoop. Je faciliteert S&OP bijeenkomsten om de vraag aan eindproducten te vertalen naar de benodigde productie, inkoop mede kijkend naar beschikbare voorraden. Waar nodig doe je voorstellen aan het management team over aanpassing van voorraadniveaus, capaciteit en andere verbeteringen.

Met deze rol draag je bij aan het realiseren van een hoog niveau van klantenservice door ervoor te zorgen dat de juiste producten op tijd en in de juiste hoeveelheden worden geleverd. Daarnaast aan verbetering van de operationele efficiency en een optimaal werkkapitaal.
 
Belangrijke taken / werkzaamheden:

 • Het S&OP proces opzetten, uitvoeren en professionaliseren (van een goede forecast en structurele capaciteitsplanning tot aan de totale voorraadbeheer van alle vestigingen
 • Onderhouden van nauwe communicatie en samenwerken met verkoop, productie, inkoop, logistiek, financiën en andere belanghebbenden. Hiervoor reis je zo nu en dan ook naar het buitenland naar één van onze vestigingen (o.a. Europa & Amerika)
 • Rapporteren over de kwaliteit van het S&OP proces zoals prognose nauwkeurigheid, productbeschikbaarheid en voorraden niveaus.
 • Naast S&OP neem je deel aan Continuous Improvement projecten
 • Je maakt deel uit van het operations team en rapporteert rechtstreeks aan de COO.

 
Wat vragen wij:
Je bent proactief, hebt een “hands on” mentaliteit en vind het leuk om samen te werken met diverse collega’s van alle vestigingen (wereldwijd). Daarnaast kun je slim gebruik maken van alle data en digitale oplossingen. Je vindt het leuk om zelfstandig op onderzoek uit te gaan en met een leuk team en verschillende collega’s een duidelijk S&OP plan neer te zetten. Verder is het een pre dat je jezelf herkent in de volgende punten:

 • Je hebt een HBO/WO diploma richting supply chain management of business analytics;
 • Je hebt bij voorkeur ervaring in een rol op het gebied van demand planning, Sales & Operations proces, inclusief het gebruik van ERP en geavanceerde planningssystemen.
 • Je bent een expert in data-analyse, gebaseerd op tools zoals Excel en Power BI;
 • Je bent zelfverzekerd in het leiden van projecten of het spelen van een proactieve rol in projectteams;
 • Je hebt goede interpersoonlijke vaardigheden en het vermogen om stakeholders op verschillende niveaus te betrekken en met hen te communiceren;
 • Je bent geïnteresseerd in continuous improvement projecten, lean manufacturing
 • Je spreekt vloeiend Nederlands en Engels. Duits is een pré;
 • Je hebt een positief kritische houding; een nieuwsgierige en onderzoekende geest en je bent altijd op zoek naar verbetering en verbinding over disciplines heen.

 
Werktijden:
Bij KINKELDER ga je werken in een dagdienst. De werktijden zijn over het algemeen van 8:00 tot en met 16:30, maar zijn flexibel in te vullen.
 
Word jij onderdeel van ons team?
Ben jij enthousiast over deze vacature? Solliciteer dan via Gerben Eskes, recruiter van Jobhunt via deze link: www.jobhunt.nl. Heb je vragen of wil je meer informatie? Bel dan Gerben via +31 (0)620625048, hij is ook buiten kantooruren bereikbaar.

Volg ons op Social Media

Neem contact op met mij

Tessa Huiting
HR Adviseur

Ilona van Uum
HR Manager

Nijverheidsstraat 2
6905 DL Zevenaar
Nederland

Telefoon: +31 (0) 316 58 22 00
E-mail: recruitment@kinkelder.nl