HBO-Stagiar(e) TD
Zevenaar
17-05-24
HBO

HBO-Stagiar(e) TD

Ben jij een ambitieuze en leergierige HBO-student met een passie voor de TD?

 
Zoek je een uitdagende stage waar je jouw theoretische kennis kunt toepassen in de praktijk? Dan hebben wij de juiste stageplek voor jou!
 
Wij zijn op zoek naar een stagiair(e) die ons team komt versterken vanaf september. Ons team bestaat uit (15) collega’s. Wij bieden jou ook de mogelijkheid om een afstudeeropdracht uit te voeren binnen ons TD-team. Samen kijken we naar een relevant vraagstuk waar je gedurende je stageperiode aan kunt werken en waarbij je de benodigde begeleiding ontvangt.
 
Waar ga je je mee bezig houden:
Kom je stage lopen? Dan ligt er al een leuke opdracht voor je klaar!Je gaat je bezig houden met het ontwikkelen van een (laser) meetinrichting en procedure ten behoeve van kunnen (controleren) uitlijnen van de randapparatuur achter een hardingsoven. De huidige methode is omslachtig, onnauwkeurig en tijdrovend.
 
Het is een leuke klus qua uitlijn- techniek wat ook bij andere bedrijven kan voorkomen, dit staat daarom erg goed op je CV!
 
Wat wij vragen voor deze functie:

  • Je volgt een HBO-opleiding in de richting van, mechatronica, werktuigbouw, AOT of een vergelijkbare studie;
  • Je bent minimaal 16 uren per week beschikbaar;
  • Je hebt affiniteit met Techniek en wilt hier praktische ervaring in opdoen;
  • Je bent accuraat en hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in zowel woord als geschrift.

 
Wat wij je bieden:

  • Een uitdagende en leerzame stageplek binnen een internationaal bedrijf;
  • De mogelijkheid om je kennis en vaardigheden verder te ontwikkelen;
  • Een enthousiast en betrokken team waarin je kunt groeien en je eigen ideeën kunt inbrengen;
  • Professionele begeleiding en de mogelijkheid om relevante ervaring op te doen;
  • Een passende stagevergoeding.

 
Kinkelder maakt niet alleen de beste zaagbladen ter wereld, wij zijn ook nog eens een van de wereldmarktleiders!
 
Wereldwijd staan ruim 400 mensen bij Kinkelder klaar om bestaande en nieuwe klanten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Bijna de helft daarvan werkt in Zevenaar, waar het hoofdkantoor en de belangrijkste productielocatie gevestigd zijn. We zijn kerngezond en dat maakt dat we doorlopend investeren in onze mensen en techniek. Onze HSS-, hardmetaal- en segmentzaagbladen worden over de hele wereld verkocht en worden gezien door klanten en fabrikanten tot de beste in de wereld.
 
Ondanks dat we wereldwijd actief zijn herken je in Kinkelder nog steeds het (h)echte Nederlandse bedrijf: Gelderse nuchterheid, handen uit de mouwen, geen onnodige bureaucratie, aandacht voor goede werkomstandigheden, een prettige sfeer tijdens het werk, een zeer actieve personeelsvereniging en ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid en waardering voor al onze medewerkers zijn nog steeds kenmerkend voor Kinkelder.
 
Wil je reageren of alleen meer weten?
Ben jij enthousiast? Solliciteer dan via recruitment@kinkelder.nl! Heb je inhoudelijke vragen over de functie, neem dan contact op met Bert Prins, via 06- 27741687

Volg ons op Social Media

Neem contact op met mij

Tessa Huiting
HR Adviseur

Ilona van Uum
HR Manager

Nijverheidsstraat 2
6905 DL Zevenaar
Nederland

Telefoon: +31 (0) 316 58 22 00
E-mail: recruitment@kinkelder.nl